“Буковина” зіграла внічию у матчі проти клубу з Полтавщини

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Команда ФК “Буковина”. Facebook//ФК “Буковина”

Футбольна команда "Буковина" зіграла внічию у матчі проти футбольного клубу «Гірник-Спорт». Гра завершилась з рахунком 1-1. Матч відбувся 13 квітня.

Про це стало відомо з прямої трансляції гри на Youtube.

У першому таймі дві команди забили по голу. На 35 хвилині гол забив нападник "Буковини" Василь Палагнюк. Згодом, на 39 хвилині, півзахисник Данило Тузенко з команди "Гірник-Спорт" забиває гол уже у ворота "Буковини".

Гра закінчилась з рахунком 1:1. "Буковина" займає перше місце з десяти у турнірній таблиці групи на вибування. У активі команди 29 очок. Водночас "Гірник-Спорт" на сьомому місці.

Наступний матч "Буковина" зіграє у суботу, 20 квітня, проти клубу "Металург Запоріжжя".

Раніше Суспільне Чернівці розповідало у відео, які плани має ФК "Буковина" на весняний сезон Першої ліги:

Читати ще

Читати ще В укриттях є понад 2800 місць: у Чернівцях глядачам можуть дозволити відвідувати футбольні матчі на стадіоні “Буковина”

Читати ще Як чернівчани можуть користуватися стадіоном “Буковина”, який здали в оренду