Чернівецька область: оприлюднено графік погодинних відключень електрики на 19 грудня – відключень побільшає. Названо причини

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Чернівецькій області оприлюднили таблицю з графіком погодинних відключень електрики на 19 грудня. Загалом, гідно з оприлюдниним графіком на цю добу, відключення стануть тривалішими по всіх без виключення групах. Сукупно світла не буде від 14 до 16 годин.

Про це випливає з оновленого графіку, оприлюдненому на сайті Обленерго.

⚡️Сьогодні 19 грудня, через зниження атмосферної температури споживання електроенергії відчутно збільшилося. Відтак, дефіцит потужностей в системі теж буде значним, повідомляє АТ “Чернівціобленерго” у Телеграмі.
👉Наразі вже відновили свою роботу всі енергоблоки атомних станцій, які працюють на контрольованій території. Існують ще обмеження по мережах, які не можуть видати певну частину своєї потужності через наслідки ракетних обстрілів. «Думаю, що найближчим часом ми зможемо побачити повну потужність трьох атомних станцій в мережі. Через один-два дні ми зможемо ще збільшити обсяги тієї генерації, яка доступна нашим споживачам,” – зазначив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький.
👉Саме з названих причин на сьогодні диспетчери НЕК Укренерго надали усім регіонам суттєво нижчі ліміти споживання електроенергії. Для Чернівецької області дозволена потужність становить лише 158 МВт.
❗️Нагадаємо, що енергосистема працює динамічно, ситуація змінюється щогодини і залежить від погодних умов та обсягів споживання у конкретну годину. Запровадження погодинних відключень необхідне, щоб зберегти вцілілу частину енергосистеми країни від перевантаження й технологічних аварій.

В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і суворо їх дотримуватися.

1. З технічних причин не можна гарантувати відкл/вкл рівно о зазначеній годині, оскільки бригада має доїхати до енергооб’єкту і виконати дії з техніки безпеки. Тому відключення можуть відхилятися на 20-40 хв від години, зазначеної у графіку.

2. Через різке непрогнозоване збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов’язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excelдля міста Чернівці; у файлі Excelдля районів області.

ПОШУК ГРУПИ

Важливо! Електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні або планові роботи в мережах.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області