Яка послідовність дій має бути здійснена суб’єктом господарювання для реєстрації ПРРО?

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати ПРРО, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України.

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі заяви, що подається до ДПС у електронній формі.

Електронні форми заяв J1316604/F1316604 розміщені за посиланнями:

https://tax.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_servis_yur.htm; 

https://tax.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_servis_fiz.htm. 

Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.

Про сертифікати електронних підписів та/або печаток, що будуть використовуватись для ПРРО, суб’єкт господарювання повідомляє шляхом подання повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованих/удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО за формою № 5-ПРРО (J/F1391802). 

У податковій службі Буковини інформують, що у робочі дні працює телефонна «гаряча» лінія з питань застосування РРО/ППРО під час здійснення господарської діяльності. 

Щодо питання контролю у сфері розрахунків – Кілару Юрій Георгійович (0372) 545856

Технічні питання щодо впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій  – Андрусів Олександра Віталіївна (0372) 545629

Перелік відповідальних фахівців у Центрах обслуговування підприємців щодо застосування та впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій та їх телефони за посиланням: 

https://cv.tax.gov.ua/listivki-ta-broshuri/701546.html  

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області