Купівля житлової нерухомості у передмістях столиці

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У довоєнні часи найпопулярнішими містечками навколо Києва вважалися Бориспіль, Буча та Ірпінь. Їх обирали для спокійного життя біля великого міста, але осторонь від жвавості мегаполіса. Сьогодні ж Ірпінь залишається найбільш пристосованим для життя, тому велика кількість людей прагне придбати там своє житло й осісти, почавши нове життя. Майже кожна квартира Ірпінь купити яку можна сьогодні, попри ситуацію на фронті, повністю пристосована до реалій і буднів, з якими щодня стикаються українці *.

Що пропонує ринок нерухомості Ірпені?

Наразі невеличке містечко дуже жваво розвивається в плані продажу нерухомості. Попри те, що нещодавно місто знаходилося під ворожою окупацією, зараз функціонування всіх сфер діяльності майже повністю поновлено, хоча де-не-де ще можна побачити деякі відголоски війни. Для покупців пропонуються десятки різноманітних варіантів, які чудово підходять як для інвестиції в нерухомість, так і для постійного проживання за межами столиці.

В наявності на спеціалізованому сайті для продажу і винайму житлової нерухомості Country завжди можна побачити як смартквартири в новобудовах, так і багатоквартирні пропозиції для великої сім’ї. Варто зазначити необхідність планувати свій час людям, які працюють в Києві. Через посилення контролю доступу до столиці в час-пік вас можуть очікувати затори, що потребує раннього планування своїх пересувань. Наразі це чи не єдиний недолік міста, який вочевидь перестане бути актуальнім після повного звільнення всіх регіонів країни.

Ціни в Ірпені на початок 2023-го року

Попри помірне зростання вартості житлової нерухомості в столиці, Ірпінь додала в ціні квартир щонайменше 30–40%. Хоча середня вартість нерухомості тут значно дешевша за Київ, ця похибка основана на великій кількості житла класу економ. Щоби детальніше розглянути основні доступні об’єкти для покупки, варто поділити всю нерухомість по класах комфорту:

  • економ — з ціною від 28 тисяч гривень;
  • комфорт — з ціною близько 28–37 тисяч за м2;
  • бізнес-клас — вартістю від 23 до 38 тисяч гривень;
  • еліт — з цінником від 38 тисяч гривень за м2.

Навіть попри те, що такий цінник може здаватися помірним, варто враховувати місце розташування нерухомості, віддаленість від траси та похибку за підбором кількості кімнат. Також перед придбанням нерухомості слід закласти в бюджет додаткові кошти, бо наразі середнє зростання ціни складає приблизно до 10% щомісяця.

Детально відслідковувати вартість актуальної нерухомості ви завжди можете на спеціалізованому сайті Country.

* на правах реклами

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області