Міський голова зустрівся з представниками правоохоронних органів

Сокирянський міський голова Василь Козак зустрівся зі старшим інспектором з особливих доручень відділу підтримки управління головної інспекції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області, капітаном поліції Василем Довбинчуком та заступником начальника Відділення поліції №1 (м.Сокиряни) Денисом Урсатієм.

В ході зустрічі обговорено питання координації роботи органів місцевого самоврядування та працівників поліції в напрямку запобігання та протидії   вчинення правопорушень на території громади. Йшлося, зокрема, про основні аспекти та  алгоритми співпраці.

За результатами  зустрічі звернуто увагу на необхідність посилення взаємодії органів місцевого самоврядування, поліції та інших профільних служб в напрямку запобігання вчиненню правопорушень та розкриття злочинів.

Окрім того, йшлося також про впровадження на території Сокирянської громади проекту «Безпечна громада». Безпечна громада" – концепція, яку Міністерство внутрішніх справ України та Національна поліція поетапно втілюють в життя. Реалізація проекту вбачається у сталому збільшенні кількості поліцейських офіцерів громади, які виступають своєрідним осередком безпеки на ввіреній території, а також запровадженні єдиного комплексу заходів, який дозволить підтримувати правопорядок в громаді. 

Учасниками зустрічі досягнуто домовленостей щодо налагодження алгоритму співпраці в напрямку забезпечення правопорядку на території громади, майнової та особистої безпеки громадян.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області