Молитви про «церковь российскую» і про «спасение державы российской»: СБУ виявила проімперську літературу в монастирі УПЦ (МП) на Буковині

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Служба безпеки України завершила контррозвідувальні заходи на території двох чоловічих монастирів УПЦ (МП) – Свято-Іоанно-Богословському Хрещатицькому та Свято-Успенському Кулівецькому, що в Чернівецькому районі.

Зокрема в Кулівцях під час огляду монастирських приміщень співробітники СБУ виявили церковну літературу, у якій чітко відображається духовне єднання ченців із російською православною церквою. Зокрема, насельники читають молитви про «церковь российскую» і про «спасение державы российской».

Про це повідомляє Служба безпеки України у Фейсбук.

Також, серед книг є «історичні» опуси, в яких розповідається, що «Київ без великої росії і окремо від росії немислимий у жодному разі» та містять у собі відверті антисемітські висловлювання. Вишенькою на імперському торті став портрет російського царя поруч із іконами.

Вилучені матеріали будуть відправлені на експертизу, по завершенні якої прийматиметься рішення щодо відповідних процесуальних дій.

Безпекові заходи проводили співробітники Управління СБ України в Чернівецькій області спільно з Нацполіцією і військовими обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області