На Буковині всі графіки відключень полетіли шкереберть через зниження лімітів споживання

За інформацією: Суспільне Чернівці.

У Чернівецькій області змінили графік погодинних відключень електрики через зниження лімітів споживання. Наразі оприлюднили графік до 13:00, подальші відключення залежатимуть від лімітів та навантаження на мережі.

Про це у коментарі Суспільному повідомили в пресслужбі обленерго.

У компанії зазначили, що Укренерго змінило ліміти споживання енергії для регіону, через це змінили графік відключень. Також наразі спостерігають зростання навантаження на електромережі, через це збільшилася кількість аварійних відключень.

Оновлений графік відключень в Чернівецькій області. oblenergo.cv.ua

Станом на 11:00 8 грудня через пошкодження під час ракетних ударів електростанцій та високовольтної мережі в системі зберігається значний дефіцит електроенергії. Про це повідомили на сайті Укренерго.

Зазначають, що для обленерго доведені ліміти споживання електроенергії.

Вже зранку в кількох областях перевищені ліміти споживання і застосований режим аварійних відключень. Для отримання точної інформації по окремому регіону рекомендуємо стежити за повідомленнями операторів системи розподілу (обленерго)”, – йдеться у повідомленні.

Ситуацію ускладнюють погодні умови: в багатьох регіонах на заході країни мороз, дощ зі снігом та сильні пориви вітру спричиняють обледеніння проводів та їх пошкодження.

Наразі найскладніша ситуація зберігається в східному регіоні – ввечері ворог знову піддав масованому артилерійському обстрілу кілька районів. Там, де дозволяє ситуація, проводять обстеження стану електромереж. Після отримання допуску від військових будуть розпочаті ремонтні роботи.

Цілодобово тривають аварійно-відновлювальні роботи в Київській та Одеській областях. В м.Одеса триває процес заживлення побутових споживачів за резервними схемами, зазначають в Укренерго.

Що відомо по Буковині:

  • У Чернівецькій області змінили графіки вимкнення світла — кількість груп збільшили до 18-ти. Чернівці виокремили як окремий блок, де є шість груп (від 13 до 18 групи).
  • 5 грудня в регіоні запровадили екстрені відключення електрики після ракетного удару РФ по об’єктах критичної інфраструктури. Того ж дня в області повернулися до погодинних графіків відключень.
  • В області працюють Пункти Незламності, де можна зігрітися, зарядити телефон, скористатися інтернетом та випити чаю: адреси.
Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області