Наданих для Чернівецької області лімітів споживання сьогодні вистачає лише для підтримки критичної інфраструктури – Запаранюк

За інформацією: Суспільне Чернівці.

ВАЖЛИВО!

За даними Укренерго, в енергосистемі дефіцит потужності складає 25%, тому в усіх регіонах країни діє режим екстреного обмеження споживання. Наданих для Чернівецької області лімітів споживання сьогодні вистачає лише для підтримки життєдіяльності краю.

Про це у Телеграмі жителям області повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Енергетична система області входить в єдину енергетичну систему України. Ворог підло завдав ударів саме по трансформаторних підстанціях на магістральних лініях. Внаслідок чого перервався зв’язок між електростанціями і споживачами. Руйнування впливають на всі області, незалежно від місця їх дислокації і наявності чи відсутності руйнувань в рамках конкретної області.

Станом на 17:50 увімкнено лише критичну інфрастуктуру та 11,12 групи ГПВ, знеструмлено по ГПВ 368 населених пунктів, 188 716 споживачів, фактичне споживання області становить 152 МВт (в звичайних умовах в зимовий період 350 МВт).

Енергоживлення будинків не залежить від статусу мешканців, які там проживають, або інших суб’єктивних моментів. Забезпечують об’єкти критичної інфраструктури та будинки які знаходяться з ними на одній лінії, і залишок потужності (якщо він є) розподіляють на всі групи споживачів.

Критична інфраструктура та об’єкти які знаходяться з ними на одній лінії лише по місту Чернівці вимагають потужності близько 100 МВт, об’єкти критичної інфраструктури області до 30 МВт, відповідно все, що перевищує зазначені показники розподіляють на всіх інших споживачів, зазначив Руслан Запаранюк.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області