Подарунок на Миколая: Буковині збільшили ліміт споживання електроенергії. Оновлений графік відключень

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Станом на 12:00 годину 19 грудня диспетчером НЕК «Укренерго» доведено новий, збільшений ліміт споживання для Чернівецької області. АТ “Чернівціобленерго” опублікувало оновлений графік стабілізаційних відключень на території Буковини.

Жителям краю нагадують, що енергосистема працює динамічно, ситуація змінюється щогодини і залежить від погодних умов та обсягів споживання у конкретну годину. Запровадження погодинних відключень необхідне, щоб зберегти вцілілу частину енергосистеми країни від перевантаження й технологічних аварій.

В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і суворо їх дотримуватися.

1. З технічних причин не можна гарантувати відкл/вкл рівно о зазначеній годині, оскільки бригада має доїхати до енергооб’єкту і виконати дії з техніки безпеки. Тому відключення можуть відхилятися на 20-40 хв від години, зазначеної у графіку.

2. Через різке непрогнозоване збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов’язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.

Дізнатися, до якої групи споживачів увійшла ваша адреса, ви можете: у файлі Excelдля міста Чернівці; у файлі Excelдля районів області.

ПОШУК ГРУПИ

Важливо! Електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні або планові роботи в мережах.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області