Ворог здійснив спробу штурму Соледара, але зазнав втрат і відступив – Сирський

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський 8 січня відвідав військових, які обороняють Бахмут і Соледар Донецької області. Він організував перекидання туди додаткових сил та посилення вогню. Про це розповів президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні.

ОНОВЛЕНО

Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський зазначає, що заяви російської пропаганди про нібито захоплення Соледара не відповідають дійсності.

Джерело: Сирський, якого цитує 9 січня Military Media Center пише УП.

Сирський на передовій. Фото командування сухопутних військ ЗСУ

“Ворог знову здійснив відчайдушну спробу штурму міста Соледар з різних напрямків та кинув у бій найбільш професійні загони вагнерівців. Разом з тим, завдяки мужності наших захисників, умілому та грамотному застосуванню вогневого ураження, противник зазнав значних втрат і черговий раз відступив, попри пропагандистські ворожі заяви про нібито захоплений Соледар”, – заявив Олександр Сирський.

Глава держави заявив, що ситуація на передовій за перший тиждень сильно не змінилася: тривають важкі бої на Луганщині й Донеччині. У Бахмуті і Соледарі ситуація складна, окупанти зруйнували більшу частину цих міст, але українські військові продовжують триматися, пише Главком.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський 8 січня відвідав військових, які обороняють Бахмут і Соледар. Фото Генштаб ЗСУ

«Немає такого клаптика землі біля цих двох міст, на якому б не віддав своє життя окупант за божевільні ідеї господарів російського режиму. Це одне з найбільш кривавих місць на фронті», – сказав Зеленський.

За його словами, під час відвідування цих місць Сирський відзначив бійців нагородами за стійкість. Також він там організовував кроки для зміцнення оборони, серед яких – перекидання додаткових підрозділів і посилення вогню.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області