У Нижньому Новгороді підірвали авто з терористом-письменником Захаром Прілєпіним. Військовий рух Атеш взяв на себе відповідальність за підрив автомобіля. Перші подробиці

У російській Нижегородській області підірвали автомобіль Audi, у якому їхав українофоб, письменник і член партії “Справедлива Росія” Захар Прилєпін. Про це повідомляє РБК.

За інформацією ЗМІ, Прилєпін важко поранений, водій загинув.

Тим часом його пресслужба уточнює, що “з ним усе гаразд”.

Військовий рух Атеш взяв на себе відповідальність за підрив автомобіля з терористом-письменником Захаром Прілєпіним, який воював проти України.

Про це рух Атеш повідомив у своєму Telegram.

«Атеш полював на Прилепіна з початку року. Його дістали. Все лише починається для рашистів», — йдеться у повідомленні.

Також рух написав, що Прілєпін «рано чи пізно мав підірватися».

«І збулося — їхав своєю козирною Audi Q7 до родичів у Нижній Новгород. Але їхав не сам, а із сюрпризом на днище автомобіля. Сюрприз спрацював. Захар у лікарні».

6 травня під Нижнім Новгородом підірвали автомобіль з терористом-письменником Захаром Прілєпіним. РосЗМІ пишуть, що він поранений і в тяжкому стані, водій-охоронець загинув.

Джерело агентства РБК заявило, що Прілєпін повертався до Москви з окупованих Росією територій України. За попередньою інформацією, підозрювані в організації вибуху могли супроводжувати його автівку вже на території Росії. Дорогою терорист зупинився поїсти в Нижньогородській області, після чого знову поїхав — і автівка вибухнула, пише РБК. Припускають, що до неї прикріпили вибуховий пристрій.

Захар Прилєпін — російський пропагандист, письменник, політик. Він — член політради партії Справедлива Росія. З 2014 року Прилєпін відвідував окуповані Росією території Донбасу. Там він мав низку «посад», зокрема в 2015-му був «радником» ліквідованого ватажка «ДНР» Олександра Захарченка, а у 2016−2018 — «заступником командира батальйону спецпризначенців по роботі з особовим складом „армії ДНР“». В січні 2023 року він підписав контракт з Росгвардією і поїхав воювати проти України. Входить до списку людей, які створюють загрозу нацбезпеці України.

У січні повідомлялося, нібито Прилєпін “підписав контракт із Росгвардією” і “поїхав воювати в Україну”.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області