Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня захисту дітей

У перший день літа ми традиційно відзначаємо свято любові до життя, щирості та надії – Міжнародний день захисту дітей.

Діти – наше майбутнє. Сьогодні їм також випало переживати важкі часи та випробування, і в час війни, вони, як ніхто інший, потребують найбільше уваги. Саме від нас, дорослих, залежить становлення маленької людини та те, якою вона буде в майбутньому, які цінності матиме та як будуватиме своє життя.

Діти сьогодення надзвичайно швидко стали зрілими, вони також продовжують працювати для нашої перемоги: малюють малюнки, пишуть листи, готують відео звернення до захисників та вкладають свою частинку підтримки у адресовані нашим воїнам такі потрібні вантажі.

Сьогодні святий обов’язок кожного з нас – забезпечити наших діток всім необхідним, подбати про їх безпеку та розвиток і дотримання прав дитинства.

Щиро зичу всім діткам мирного безхмарного неба над головою, щасливого дитинства, родинного тепла, захисту та підтримки, удачі вам на життєвих дорогах!

Висловлюю вдячність всім, хто присвятив своє життя роботі з підростаючим поколінням та щоденно бере участь у їх вихованні та формуванні гармонійної особистості!

 

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області