Графіки відключень електроенергії на Буковині 30 листопада

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Сьогодні, 30 листопада, оприлюднили нові графіки відключень електроенергії на Буковині.

Про це повідомляється на сайті “Чернівціобленерго”.

“В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і гарантувати їх дотримання. Проте ми ретельно працювали над формуванням цих графіків і знайшли можливості врахувати ваші зауваження та пропозиції. А саме, ми розробили новий графік, у якому розширили діапазон груп з 12 до 18-ти. Новий формат дасть можливість більш гнучко регулювати навантаження і дозволить не допускати довготривалих перерв, – йдеться у повідомленні.

Крім того, Чернівці визначили в окремий блок споживачів, який об’єднує шість груп (від 13 до 18-групи). Мешканців міста просять уважно переглянути нову структуру графіка скориставшись пошуком, щоб визначити до якої групи входить та чи інша адреса.

В обленерго нагадують, що електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні ситуації, ремонт в мережах або несправну проводку в оселі.

Знайти свою вулицю чи населений пункт можна через пошук на сайті Оленерго внизу сторінки за цим посиланням КЛІКАЙТЕ ТУТ.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області