Польський генерал закликав готуватись до повстання у Білорусі

Колишній командувач Сухопутних військ Польщі генерал Вальдемар Скшипчак висловив думку про можливість збройного повстання в Білорусі. Він закликав поляків готуватись до такого розвитку подій.

Таку думку він висловив в ефірі телеканалу Polsat. Також він зазначив, що білоруський народ підтримає добровольців, які зараз воюють в Україні, пише Обозреватель.

За словами польського генерала, якщо контрнаступ України буде успішним, білоруські збройні угруповання, які зараз перебувають на боці українських сил, можуть відіграти активну роль у спробі повалити режим самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

“Готуйтеся до повстання в Білорусі, тому що воно відбудеться. Справа в тому, що ми не повинні проспати цей момент. Ми повинні бути готові підтримати ті війська, які проводитимуть операцію проти Лукашенка. Ми маємо причини допомагати їм так само, як ми допомагаємо українцям”, – вважає Скшипчак.

Польський генерал вважає, що білоруський народ підтримає добровольців, які зараз воюють в Україні, та “піде проти Лукашенка з ентузіазмом”.

“У нього більше немає військового потенціалу, щоб запобігти такому повстанню. Росія йому не дуже допоможе, тому що в неї будуть свої проблеми”, – додав він, закликавши польську владу готуватися до масового напливу білорусів до Польщі у разі повстання.

Джерело

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області