Вночі світло буковинцям вимикатимуть частіше: стала відома причина

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Наразі Буковині виділяють обмежені ліміти споживання електроенергії. Зокрема, на 14 грудня обсяг склав 194 МВт. Вночі ж цей ліміт більш ніж удвічі менший.

Про це у коментарі molbuk.ua повідомили у пресцентрі Чернівціобленерго.

Через це, відповідно, електроенергію буковинцям змушені відключати ще частіше.

“На ніч Буковині взагалі дають обмеження потужностей до 90 МВт. Це дуже мало. Тому по всій області і вдень обмежуємо електропостачання, і вночі. Найгірше – мешканцям будинків, де немає газу взагалі. Намагаємося їм дещо короткочасніші робити обмеження, проте це не завжди виходить”, – зазначають в пресцентрі Чернівціобленерго.

Раніше у Чернівціобленерго розповіли, чи зменшиться тривалість відключень світла на Буковині ближчим часом.

“Для Чернівецької області на сьогодні ліміт споживання складає 194 МВт. Ми намагаємося максимально точно дотримуватися складених графіків. Проте, варто розуміти, що аварійні пошкодження дещо коригують графіки відключень. Щоб таких випадків було менше, варто кожному з нас вимикати електроприлади з мережі, користуватися ними по черзі і не перевантажувати електромережі під час ввімкнення електрики у домівках”, – зазначають в обленерго.

Також енергетики розповіли, що середа, 14 грудня, розпочалася з масованої атаки дронів терористичної РФ. Проте завдяки блискучій роботі сил ППО об’єкти енергетичної інфраструктури не зазнали ушкоджень, всі БПЛА збиті.

“Вчора ввели в роботу ще один блок на атомній станції. Це допомогло не застосовувати аварійні відключення для збалансування енергосистеми. Проте ситуація в енергосистемі залишається складною, зберігається значний дефіцит електроенергії”, -зазначають в Укренерго.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області