Зеленський озвучив Netflix сценарій завершення війни в Україні і розповів, що може чекати на росію у разі смерті Путіна

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Президент Володимир Зеленський заявив, що війна з рф закінчиться тоді, коли Україна деокупує всю свою землю та відновить територіальну цілісність. При цьому глава держави наголосив, що багато людей хочуть почути, коли саме це станеться.

Водночас президент констатував, що перебіг війни залежатиме від військової допомоги, адже збільшення постачання озброєння може прискорити наступ української армії. Про це Зеленський розповів у спецвипуску “Мій наступний гість не потребує представлення” на стрімінговому сервісі Netflix, повідомляє Обозреватель.

За словами Зеленського, відвоювання всіх українських територій ознаменуватиме завершення війни проти Росії. Президент наголосив, що питання про закінчення війни є зараз одним із найголовніших.

“Я відповідальна людина і розумію, що це означає для людей почути, коли війна закінчиться. Тому що це головне питання. Я не граю з такими речами. Для нас кінець війни, як би там не звучало, як би хтось вірив чи ні… Кінець – це тоді, коли ми відвоюємо свою землю і будемо на своїх кордонах”, – сказав Зеленський.

Глава держави додав, що ні про яке заморожування війни не може йтися. Україна зацікавлена у звільненні всіх своїх територій, а не переговорах із окупантами.

Також президент заявив, що багато у війні залежатиме від військової допомоги, зокрема зі США. Зеленський констатував, що збільшення постачання озброєння для ЗСУ може прискорити операції зі звільнення українських земель.

Крім того, Зеленський висловився про країну-агресорку. За його словами, кремлівська пропаганда промила мізки російському суспільству і зуміла переконати їх у тому, що “не було ніколи ніякої України”.

“На жаль, скажу чесно: вони перемогли своє суспільство. Перемогли їхній розум. Щоб спрацювало це вторгнення, потрібно було повністю занурити їх у цю інформаційну бульбашку: що українців немає, що це десь там якась околиця, що у них немає мови, спадщини, історії, що все це вони у нас відірвали з розпадом Радянського Союзу, що вони тимчасово відірвалися”, – сказав президент про російську пропаганду.

Цікаво, що Зеленський вважає, що у разі смерті російського диктатора Володимира Путіна війни не буде. Глава держави наголосив, що в авторитарному режимі багато залежить від однієї людини.

“Тому, коли така людина йде, інституції зупиняються. Такий час був у СРСР. Зупинилося все. Їм буде складно. Вони займатимуться внутрішньою політикою, а не зовнішньою”, – заявив глава держави.

Нагадаємо, Зеленський висловився проти переговорів із російським диктатором Володимиром Путіним щодо його війни проти нашої країни. Український лідер наголосив: світ не може бути лікарем для “пацієнта” Путіна.

Новини Буковини | Останні новини Чернівецької області